Tue. May 11th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Japānas virtuālo valūtu biržu asociācija (JVCEA) plāno uzstādīt limitu bitkoina un citu kriptovalūtu summām, kuras glabājas “kasrtajos” makos

Japānas virtuālo valūtu biržu asociācija (JVCEA) plāno uzstādīt limitu bitkoina un citu kriptovalūtu summām, kuras glabājas “kasrtajos” makos. Par to ziņo The Japan Times. Paredzēts, ka ierobežojumi sastādīs 10-20% no klientu depozītiem un tas saistīts ar Japānas kriptovalūtu biržas Zaif uzlaušanu, kur uzlauzējiem izdevās nolaupīt ap $60 milj. JVCEA arī pārskatīs vasarā izstrādātās iniciatīvas kriptovalūtas tirgus regulācijai un savas rekomendācijas nosūtīs Finansu pakalpojumu aģentūrai ( FSA ).

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!