Tue. Apr 16th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānija Wirex saņem Lielbritānijas finanšu regulatora e-money licenci

Kompānija saņēmusi Lielbritānijas finanšu regulatora e-money licenci. Tagad tā ir pasaulē trešā kripto un fiat maksājumu platforma ar šādu Lielbritānijas licenci.

Wirex platformu ir autorizējusi FCA – visā pasaulē zināms un atzīts finanšu regulators. Tas garantē lietotāju līdzekļu, viņu personas datu un finanšu operāciju aizsardzības augstāko līmeni. Papildus licence oficiāli apstiprina kompānijas servisa kvalitāti un atzīst tās svarīgo lomu finanšu drošības attīstībā. Maksājumu sistēma uzskatāma par uzticamu.

“FCA licence kliedēs pat niecīgākās mūsu klientu šaubas par Wirex platformas pakalpojumu augstāko kvalitāti. Šī visā pasaulē atzītā licence ļaus tiem izmantot ātrākus servisus par vēl zemākām cenām nekā tagad”, atzīmēja Pāvels Matvejevs, Wirex CEO.

Platforma ļauj strādāt ar bitkoinu, Litecoin un XRP – izmantojot drošos MultiSig makus. Ir arī iespēja konvertēt fiat valūtas uz monētām pēc izdevīga kursa un veikt to tūlītēju apmaiņu. To visu papildina drošības tehnoloģijas: pirmā līmeņa PCI-DSS, 3D Secure sertifikācija un atsevišķa klientu līdzekļu uzglabāšana. Diennakts un daudzvalodu atbalsts.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!