Wed. Feb 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Venecuēlas centrālā banka izveidojusi mobilo lietotni, kas Android lietotājiem ļauj mainīt veco nacionālo valūtu bolivāru pret krioptovalūtu El Petro

Venecuēlas centrālā banka izveidojusi mobilo lietotni, kas Android lietotājiem ļauj mainīt veco nacionālo valūtu bolivāru pret krioptovalūtu El Petro.

 

Calculadora Soberana” – tā ir lietotne visiem un ikvienam venecuēlietim, kas palīdzēs apgūt un pieņemt finanšu rekonstrukcijas procesu valstī”. Šobrīd lietotne jau ir pieejama Play Market un lejupielādēta vairāk nekā 10 tūkstošus reizes. Iepriekš Venecuēlas valdība pieņēma lēmumu aizstāt spēkā esošo nacionālo valūtu ar jaunu naudas vienību, kas būs piesaistīta kriptovalūtai El Petro. No 2018.gada 20. augusta visas cenas un darba algas valstī ir piesaistītas El Petro.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!