Wed. May 25th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoina birža Huobi plāno kotēt savas akcijas Honkongas biržā

Bitkoina birža Huobi plāno kotēt savas akcijas Honkongas biržā, raksta CoinDesk. Firma plāno nopirkt kompānijas Pantronics Holdings, kura nodarbojas ar elektronikas ražošanu 73,73% akciju par $77 mlj. Tas ļaus kompānijai Huobi Group nodibināt kontroli pār kopš 2016.gada biržā kotējamo Pantronics Holdings un apejot dažādus regulatoru šķēršļus, pašai kļūt par publisko kompāniju. Plāns ir vienkārš un ģeniāls, vēl tikai jāsaņem regulatoru apstiprinājums darījumam.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!