Wed. Sep 22nd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Morgan Creek Digital Assets partnerībā ar Bitwise Asset Management paziņo par kriptovalūtu investīciju fonda Digital Asset Index Fund darbības uzsākšanu

Morgan Creek Digital Assets partnerībā ar Bitwise Asset Management paziņo par kriptovalūtu investīciju fonda Digital Asset Index Fund darbības uzsākšanu, ziņo Forbes. Fondā ietilpst sekojošas kriptovalūtas Bitcoin, Ethereum,  Bitcoin Cash, EOS, Litecoin, Zcash, Monero, Dash, Ethereum Classic un Omisego.

Procentuālais sadalījums attēlots grafikā:

 

Galvenie kritēriji, kas piemēroti aktīviem, lai iekļautu tos indeksā bija: tirgus kapitalizācija, iespēju tos droši noglabāt “aukstajā makā” un tirdzniecības koncentrācija vai decentralizācijas procents.

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!