Tue. Jul 23rd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānija Dash Core Group noslēgusi partnervienošanos ar mobilo telefonu ražotāju Kripto Mobile

Kompānija  Dash Core Group ir noslēgusi sadarbības līgumu ar viedtālruņu ražotāju Kripto Mobile, lai paplašinātu lietotāju bāzi Latīņamerikas teritorijā. Ņemot vērā šo ziņu, kriptovalūta Dash, kas atrodas 13. vietā pēc kapitalizācijas, diennakts laikā pieaugusi par 26%.

Visos Kripto Mobile telefonos būs pieejami Dash maki un aplikācijas, kā arī mobilo rēķinu serviss Bitrefill. Tas palīdzēs lietotājiem veikt operācijas ar kriptovalūtu ikdienā. Mobilā telefona pārdošanas cena ar instalētu Dash ekosistēmu plānota ap $100.

Kriptovalūtas ar tirgus kapitalizāciju virs $1,5 mljrd. cenas pieaugumu varēja ietekmēt arī Dash pieprasījums no Venecuēlas iedzīvotāju puses. Saskaņā ar Dash Core Group izpilddirektora (CEO) Raiena Teilora teikto pēc Venecuēlas valsts prezidenta ziņas par bolivāra denomināciju un tā piesaisti “ar naftu nodrošinātai” kriptovalūtai El Petro  Dash lietotāju skaits Venecuēlā pieauga vairākas reizes. Raeins Teilors arī piebilda, ka hiperinflācija venecuēlā un iedzīvotāju neuzticēšanās kriptovalūtai El Petro liek rezidentiem meklēt jaunus līdzekļu uzglabāšanas veidus.

“Jūlija sākumā Venecuēlā bija aptuveni 400 komersantu, kas ieviesuši Dash maksājumu sistēmu, bet tagad to ir jau vairāk nekā 800. Pagājušajā nedēļā 94 Venecuēlas kompānijas pievienojās Dash – tas ir aptuveni divas reizes augstāk par vidējiem rādītājiem septiņu dienu laikā”, – atzīmējis Raiens Teilors intervijā Business Insider, piebilstot, ka 2018.gada sākumā Venecuēla apsteidza Ķīnu un Krieviju pēc Dash lietotāju skaita.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!