Thu. Dec 2nd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bankas JPMorgan CIO Lori Beera: Blokķēde bankas sektorā nomainīs konkurējošās tehnoloģijas dažu8 gadu laikā

JPMorgan CIO Lori Beera intervijā cripto247 atzīmējusi, ka blokķēde bankas sektorā nomainīs konkurējošās tehnoloģijas dažu gadu laikā. Viņa atzīmējusi, ka JPMorgan jau ieviesis uz Ethereum bāzes radītu tehnoloģiju, lai vienkāršotu klientu datu reģistrāciju un glabāšanu. Šī tehnoloģija arī palīdz bankai novērst naudas atmazgāšanas darījumus. 

“JPMorgan ir saistīts arī ar Hyperledger un Enterprise Ethereum Alliance. Blokķēdes pielietošana biznesa procesos mums ir svarīgāka mpar pašu tehnoloģiju. Mēs orientējamies ne tikai uz izmaksu samazināšanu, bet arī uz jaunu produktu radīšanu”. atzīmēja Lori Beera.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!