Sun. Jul 25th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Japāņu kompānija Triple-1 plāno 7-nm maininga ASIC čipu ražošanas uzsākšanu

Japāņu kompānija Triple-1 plāno 7-nm maininga ASIC čipu ražošanas uzsākšanu, ziņo vietne Bitcoin.com.

Triple-1 Co. Ltd. dibināta 2016. gadā, kompānijas galvenais birojs atrodas Japānas pilsētā Fukuoka. Ražotājs jau vairāk nekā gadu izstrādā  jaunu  7-nm čipu Kamikaze izstrādei. Šonedēļ Triple-1 pārstāvji paziņoja, ka kompānija ir pabeigusi “izstrādāt silīcija plāksni, čipa paraugu un ASIC Kamikaze prototipu”.

“Mēs veicam izmēģinājuma testus, mērot funkcionalitāti testa čipam un testējot ASIC mainera prototipu”, atzīmēja kompānijas pārstāvis.

7 nanometru ASIC energoefektivitāte – 0.05 vati uz 1 gigahash. Jaunums patērē par 50 procentiem mazāk elektroenerģijas nekā ASIC ar 16 nanometru čipiem. Kamikaze ir tādi paši gabarīti, tomēr tā blīvums ir 5,2 reizes lielāks nekā iepriekšējo paaudžu čipu blīvums.

Ar jaunā ASIC mainera perspektīvām paguvis palepoties Triple-1 izpilddirektors (CEO) Takuja Jamaguči.

Neraugoties uz maininga jaudas palielinājumu četras reizes, ASIC iekārta patērēs gandrīz divas reizes mazāk elektrību.

Saskaņā ar Triple-1 izstrādes  datiem  – pirmais sērijveida paraugs Kamikaze tiks izgatavots septembra beigās. Jauno ASIC maineru ražošana tiks uzsākta oktobra vidū, bet pirmos sūtījumus laimīgajiem pircējiem nosūtīs novembra beigās.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!