Tue. Oct 19th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ant Financial palielinājis kontroli kriptovalūtas tirdzniecībai caur mobilo aplikāciju Alipay

Ant Financial, ķīniešu interneta kompānijas Alibaba maksājumu nodaļa,  palielinājusi kontroli kriptovalūtas tirdzniecībai caur mobilo aplikāciju Alipay. Ķīnas komunistiskās partijas avīze “Pekinas ziņas” norāda, ka Ant Financial pastiprinājis  vairum- un mazumtirdzniecības klientu monitoringu, kuri piedāvā norēķināties ar kriptovalūtām.

“Alipay pieturas pie principa, ka nepiedāvā kriptovalūtas transakcijas. Mēs sekojām un turpinām sekot ārpusbiržu aktivitātēm. Ja mēs konstatēsim kādas transakcijas, kas saistītas ar kriptovalūtām, mēs pieņemsim atbilstošus mērus. Tie ietvers maksājumu apturēšanu un pilnīgu aizliegumu tos pieņemt”, atzīmēja Ant Financial pārstāvis.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!