Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Serbu krāpnieki Dienvidkorejas uzņēmējam samaksā par bitkoiniem ar viltotiem 2 mlj. euro

Serbu krāpnieki Dienvidkorejas uzņēmējam samaksā par bitkoiniem ar viltotiem 2 mlj. euro. Banknotes pa 500 EUR izrādījās ieskanētas, apstrādātas ar fotošopa palīdzību un izprintētas. Darījums tika veikts Nicā, pieczvaigžņu hotelī. Neuzmanīgais dienvidkorejietis pat nepārbaudīja viņam iedoto naudu prtet viltošanas pazīmēm,bet uzreiz pārskaitīja bitkoinus uz krāpnieka kontu.

Uzņēmējs, kurš darbojas Singapūrā, vērsās policijā un neilgi pēc tam viens no krāpniekiem tika aizturēts Kannās. Krāpnieks paspēja nopirkt dārgu pulksteni 100 tk. EUR vērtībā un luksus klases automobili.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!