Tue. Sep 26th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Decentralizēta platforma p2p maksājumiem Ink Protocol paziņojusi, ka Coinbase Wallet maksājumi pieejami ar aplikāciju Ink Pay

Decentralizēta platforma p2p maksājumiem Ink Protocol paziņojusi, ka Coinbase Wallet maksājumi pieejami ar aplikāciju Ink Pay.


 Aplikācijas  Ink Pay galvenā priekšrocība ir iespēja redzēt pārdevēja reputāciju pirms maksājuma veikšanas, kā arī iespēja klientiem atstāt savas atsauksmes par pārdevējiem. Maksājumi iespējami arī citās vietnēs ar kriptovalūtu XNK un ETH palīdzību.  Ar kriptovalūtas XNK palīdzību šobrīd iespējams iegādāties jau 3 miljonu preču.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!