Sun. Feb 25th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bloomberg: Bitcoin Cash izmantošana savstarpējos norēķinos samazinās

Bloomberg ziņo, ka pēc blokķēdes analīzes kompānijas Chainalysis datiem Bitcoin Cash izmantošana savstarpējos norēķinos strauji samazinās. Bitcoin Cash cena no 2018.gada sākuma kritusies par 75%. Pēc kriptovalūtu biržu apgrozījumu datu analīzes Bitcoin Cash apgrozījums no marta līdz maijam krities no $10.5 mlj. līdz $3.7 mlj.. Vēl viens Bitcoin Cash mīnus – tā ir koncentrēta ikai dažās adresēs, ap 67 maku kontrolē gandrīz pusi Bitcoin Cash monētu, bet divi maki glabā no 10 000 līdz 100 000 BCH.

Šogad Bitcoin Cash cena samazinājās par 75 procentiem, kamēr bitkoins kritās gandrīz par 55 procentiem. Chainanalysis galvenais ekonomists Kims Grauers par BCH galveno problēmu uzskata centralizāciju. 

Bitkoina harforks izraisīja daudzus strīdus kripto kopienā. Tomēr lielākais maininga ražotājs Bitmain saskata Bitcoin Cash lielu potenciālu.

BTC.com viceprezidents Alehandro de la Torre pastāstīja, kāpēc galvenās kriptovalūtas hardforks ir tik svarīgs:

“Iespēja taisīt forkus un tostarp nezaudēt kopienas atbalstu ir liels sasniegums. BCH nodrošina lielāku caurlaides spēju, pateicoties līdz 32 megabaitiem palielinātam bloka lielumam. Tas ir vairāk, nekā mums tagad vajadzīgs, bet nākotnē Bitcoin Cash varēs apstrādāt lielu skaitu transakciju. Lielāks bloka apjoms ļauj arī izstrādāt smartkontraktus BCH blockchain”.

Neskatoties uz visām likstām, Bitcoin Cash tomēr saglabā 4. pozīciju Coinmarketcap pēc kapitalizācijas.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!