Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Vadošais bitkoina un citu kriptovalūtu analīzes portāls CoinMarketCap paziņojis par partnerību ar neatkarīgo finansu tirgus datu

Vadošais bitkoina un citu kriptovalūtu analīzes portāls CoinMarketCap paziņojis par partnerību ar neatkarīgo finansu tirgus datu provaideru Vela. Pateicoties šai sadarbībai servisa datos Vela SuperFeed parādīsies jauna aktīvu klase.


 

Vela institucionālie klienti saņems izsmeļošu informāciju par vairāk kā 1800 kriptovalūtām, to tirgus datiem.

“Mēs esam priecīgi partnerībai ar CoinMarketCap. Mēs piedāvāsim saviem institucionālajiem klientiem pieeju vadošajam un neatkarīgākajam kriptovalūtu datu avotam”, paziņoja CEO Vela Džena Naijere.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!