Wed. Feb 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Transakciju skaits bitkoina tīklā kvartāla griezumā nokrities līdz 2016.gada sākuma līmenim

Transakciju skaits bitkoina tīklā kvartāla griezumā nokrities līdz 2016.gada sākuma līmenim. Par to paziņojis konsultāciju kompānijas Post Oak Labs dibinātājs ar atsauci uz analītisko dokumentu, kurš izstrādāts Diar institucionāliem investoriem un tiks publicēts nākamajā nedēļā.

 Diagrammā redzams, ka transakciju skaits 2018.gada otrajā kvartālā ir pat zem 2016.gada pirmā kvartāla rādītājiem un pie tā nav vainīga transakciju apvienošana ( t.s. “batching” ).

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!