Thu. May 26th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bloomberg: lielākais maininga aparatūras ražotājs Bitmain plāno ar IPO piesaistīt $3 mlrd.

Lielākais maininga aparatūras ražotājs plāno jau septembrī veikt IPO Honkongas biržā un piesaistīt $3 mljrd., paziņojusi Bloomberg aģentūra balstoties uz saviem avotiem.

 Interesanti, ka kompānijas galva Džihans Vū plāno paplašināt kompānijas darbību un ievest kompāniju arī mākslīgā intelekta tirgū. Kompānijai otrajā kvartālā ir problēmas ar peļņas rādītājiem, jo kompānija ir izpārdevusi visus savus Bitcoin krājumus un iepirkusi Bitcoin Cash, kura cena nemitīgi krīt. Nozares eksperti vērš investoru uzmanību uz šo apstākli un aicina būt uzmanīgiem ar Bitmain akciju iegādi. 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!