Thu. Sep 28th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

CNN: Piektā lielākā bitkoina birža ZB.com atver savu pārstāvniecību Maltā

CNN ziņo par piektās lielākās bitkoina biržas ZB.com pārstāvniecības atvēršanu Maltā.

Iesākumā ZB.com Maltas nodaļa piedāvās klientiem tikai kriptovalūtas maiņas operācijas, bet nākotnē plāno piedāvāt arī maiņas operācijas ar fiat valūtām – ASC dolāru un Eiro. ZB.com ir trešā kriptovalūtu birža pēc Binance un Bitbay, kas darbosies Maltā. 

“Malta, iespējams, ir pati progresīvākā bvalsts blokķēdes, kriptovalūtu un finteha jomā un mēs esam ļoti priecīgi kļūt par Blokķēdes-salas daļu. Mēs esam pārliecināti, ka atvērsim durvis klientiem tuvākajā nākotnē”, – atzīmēja kriptovalūtu biržas līdzdibinātājs Džimijs Cžao.

Pēc CoinMarketCap datiem, tirdzniecības apjoms ZB.com pēdējās stundās sastādīja $267,8 mlj.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!