Wed. Jul 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoina tīkla hashrate sasniedzis rekordu – 52 kvintiljonus hash sekundē

Pagājušajā nedēļā bitkoina tīkla hashrate sasniedzis jaunu virsotni, apstiprinot tīkla izaugsmes ekspotenciālo dabu.

Saskaņā ar portāla Blockchain datiem – bitkoina tīkla jauda sasniegusi 52 kvintiljonus hash sekundē, pārspējot iepriekšējo rekordu.

52 kvintiljoni (52,000,000,000,000,000,000)  – salīdzinot – uz Zemes ir ap 7 kvintiljoniem smilšu graudiņu, bet mūsu planēta sastāv no aptuveni 326 kvintiljoniem galonu ūdens.

Jaunais rekords liecina par turpinošos tīkla eksponenciālo pieaugumu. Portāls Blockchain apstiprina, ka tikai pēdējos 3 mēnešos tīkls pieaudzis par 60%, bet jūnija vidū izdevums Bitcoinist paziņoja par 43 kvintiljonu hash atzīmes sasniegšanu.

Tai periodā kriptoanalītiķis Maks Kaizers paredzēja kursa pieaugumu, paziņojot, ka “cena sekos hashrate”, un bitkoins patiešām pieauga par 15%.

Tīkla jaudas pieaugumu komentējis Filips Hailbergs Twitter 6. augustā:

“BTC hashrate pieaugums pēdējos 3 mēnešos bija 60%. Pat tad, ja pieauguma temps ir 10%, nav saprotams – pēc kā vadās pārdevēji. Laikam gan mēs esam gandrīz apakšā – īpaši bitkoinam un litecoin.

Neraugoties uz nelielo korekciju pagājušajā nedēļā, ticība galvenās kriptovalūtas īstermiņa pieaugumam saglabājas, ņemot vērā ziņas par to, ka biržas NYSE, ICE  īpašnieks veido platformu digitālo aktīvu tirdzniecībai.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!