Wed. Oct 20th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Šveices privātā banka Maerki Baumann sāks darbu ar kriptovalūtām

Banka Maerki Baumann, kas atrodas Cīrihē, sāks strādāt ar digitālajiem aktīviem, kurus finanšu iestādes klienti saņēmuši kā samaksu par pakalpojumiem vai nopelnījuši ar mainingu. 

Pirms gada pirmoreiz valsts banku industrijas vēsturē bitkonu aktīvu pārvaldības pakalpojumus klientiem piedāvāja Falcon Private Bank.

Saskaņā ar Maerki Baumann pārstāvju teikto – lēmums bija atbilde uz klientu augošo pieprasījumu pēc tamlīdzīga veida pakalpojumiem. Tomēr šai etapā finanšu iestāde nepiedāvās tiešas investēšanas iespēju jaunos aktīvos. Taču ieinteresētie lietotāji par attiecīgiem jautājumiem varēs konsultēties ar bankas ekspertiem.

“Maerki Baumann vērīgi seko šo investīciju virzienu attīstībai, – atzīmē bankas pārstāvji. – Pašlaik mēs izskatām kriptovalūtas kā investīciju iespēju alternatīvas. Tomēr mums ir ierobežota pieredze šai sfērā, kā arī nepietiek datu – tostarp par cenām, volatilitāti, tirdzniecības apjomiem”.

Neskatoties uz šķietami draudzīgo pozīciju attiecībā uz kriptovalūtu industriju – banka tomēr neiesaka klientiem investēt lielas summas jaunajos aktīvos.

“Kopumā ņemot mēs tagad neiesakām ieguldīt lielus līdzekļus kriptovalūtās. Mūsuprāt – tās nav piemērotas kā ilgtermiņa investīciju objekts”, – atzīmējuši Maerki Baumann pārstāvji.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!