Tue. May 24th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Nobela prēmijas laureāts ekonomikā Roberts Šillers – bitkoins ir netipiska sociāla parādība

Viens no asākajiem kriptovalūtu kritiķiem Nobela prēmijas laureāts ekonomikā Roberts Šillers intervijā Bloomberg atzīmējis, ka bitkoins ir netipiska sociāla parādība.

“Austrumu piekraste ( ASV ) ir iesaistījusies šajā industrijā daudz vairāk kā Rietumu. Silīcija ieleja iesaistījusies pilnīgi. Tā ir sociāla kustība. Tā ir entuziasma epidēmija. tas ir spekulatīvais burbulis, bet tas nenozīmē, ka Bitcoin cena nokritīs līdz nullei”, atzīmēja ekonomists.

Atrašanās burbulī pēc Šillera vārdiem, nenozīmē, ka kriptovalūtas nevar atjaunoties daudzas reizes, kā piemēru viņš minēja bitkoina vērtības kritumu par 87% 2013.gada novembrī.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!