Sat. Jul 20th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Maijā blokķēdes start-up Circle piesaistījis par 30% vairāk institucionālos investorus kā aprīlī

Maijā blokķēdes start-up Circle piesaistījis par 30% vairāk institucionālos investorus kā aprīlī, neskatoties uz Bitcoin kursa kritumu. Pēc kompānijas ģenerālā direktora Džeremija Alleira vārdiem kompānija fiksējusi 15-kārtīgu darījumu apjomu palielināšanos salīdzinājumā ar pagājušo gadu. Sākot no šīs nedēļas visas tirdzniecības operācijas tirdzniecības platformā būs automatizētas. Mēneša darījumu apjoms Circle platformā pārsniedz $2 miljardus un minimālā darījumu summa ir $250 tk.. 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!