Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bankas ING veiktā aptauja pierāda, ka interese par kriptovalūtām pieaugs aptuveni divas reizes

    Banka ING veikusi sesto ikgadējo aptauju ING International Survey Mobil Banking klientu vidū. Aptauja aptvēra 15000 respondentu no 13 Eiropas valstīm, ASV un Austrālijas.

    Aptaujas rezultāti pierāda, ka interese par kriptovalūtām pieaugs aptuveni divas reizes. 66% respondentu no Eiropas atzīmēja, ka ir pazīstami ar kriptovalūtām, mazāk par 9% tās ir jau iegādājušies, 16% paziņoja, ka gatavojas tās iegādāties nākotnē, 34% vai trešdaļa Eiropas respondentu par kriptovalūtām nav dzirdējuši. 35% no respondentiem tic, ka kriptovalūtas un īpaši Bitcoin – tā ir nākotnes nauda un 30% gribētu izmantot kriptovalūtas saviem online pirkumiem.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!