Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

FIB un NDA aģenti konfiscējuši darkneta tirgotājiem 2000 Bitcoin un citas kriptovalūtas par summu $22 mlj.

ASV Tieslietu ministrija ziņo, ka Federālā izmeklēšanas biroja ( FIB ) un Nacionālās drošības aģentūras ( NDA ) aģenti konfiscējuši darkneta tirgotājiem 2000 Bitcoin un citas kriptovalūtas par summu $22 mlj. Silk Road 2, AlphaBay и Hansa vietnēs aģenti piedāvāja apmainīt kriptovalūtu pret dolāriem un ieguva pieeju nelegālo preču tirgoņiem. Specoperācija ilga veselu gadu, kuras rezultātā tika aizturēti 35 narkotiku tirgoņi un nelegālie ieroču tirgotāji un ierosinātas 90 krimināllietas.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!