Wed. Aug 10th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānija IBM plāno palielināt kompānijas štatu ar 1800 IT-speciālistiem no Francijas

   Kompānija IBM plāno palielināt kompānijas štatu ar 1800 IT-speciālistiem no Francijas. Jaunie darbinieki IBM nepieciešami lai radītu pētniecības grupas, kas specializēsies blokķēžu tehnoloģijās, nodarbosies ar lietu internetu un pētīs mākslīgo intelektu.

    Intervijā franču Le Monde IBM ģenerālais direktors Virdžīnija Rometti atzīmēja, ka kompānija plāno franciju padarīt par “pasaules centrālo mākslīgā intelekta laboratoriju. Šobrīd IBM štatā strādā 380 000 cilvēku visā pasaulē. 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!