Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bostonā bāzētais kriptovalūtas start-up Circle plāno saņemt ASV federālā līmeņa bankas licenci

Bostonā bāzētais kriptovalūtas start-up Circle plāno saņemt ASV federālā līmeņa bankas licenci. Tas ļaus Circle glabāt klientu aktīvus gan kriptovalūtās, gan dolāros, bez nepieciešamības saskaņot darbības katrā štatā. 

“Kontaktējot pa tiešo ar centrālo banku sistēmu un norēķinoties ar citām bankām pasaules tirgos mēs varam celst sava servisa efektivitāti un samazināt izdevumus”, –  Circle CEO Džeremijs Allers. 

Circle arī plāno saņēmt Vērstpapīru un biržu komisijas ( SEC )  licenci kā brokeru un treidinga platforma, kas dos Circle klientiem iespēju tirgot tās kriptovalūtas, kuras ASV atzītas par vērtspapīriem.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!