Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas EOS izstrādātāji ( Block.one ) paziņo par riska kapitāla fonda radīšanu ar $1 mljrd. aktīviem

   Pirms 2.jūnijā plānotā EOS galvenā tīkla palaišanas kriptovalūtas EOS izstrādātāji ( Block.one ) paziņo par riska kapitāla fonda radīšanu ar $1 mljrd. aktīvu. Fonds EOS VC sadalīs līdzekļus starp vadošām riska kapitāla kompānijām. Tie savukārt finansēs izstrādātājus, kas radīs platformas uz EOS blokķēdes bāzes. Nedaudz agrāk Block.one paziņoja par partnerību ar Virginia Tech, kuras laikā start-up kompānija Block.one finansēs izglītības programmas, kuras palīdzēs Virdžīnijas Politehniskajai universitātei studentiem apgūt blokķēdes tehnoloģijas. 

” Blokķēde var atstāt milzīgu iespaidu uz cilvēci, – atzīmēja universitātes dekāne Džulija M.Rossa. – Mēs cieši sadarbosimies ar kompāniju, lai dotu studntiem labāku izglītību un pētniecības iespējas”.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!