Mon. Aug 8th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Galaxy Digital Capital Management LP un Bloomberg palaiž jaunu kriptovalūtu indeksu Bloomberg Galaxy Crypto Index

    Partnerībā ar  investīciju fondu Galaxy Digital Capital Management LP kompānija Bloomberg palaidusi jaunu kriptovalūtu indeksu Bloomberg Galaxy Crypto Index ( BGCI ). Indekss sekos līdzi 10 pašām likvīdākajām kriptovalūtām: Bitcoin, Ethereum, Monero, Ripple, ZCash, Bitcoin Cash, EOS, Litecoin, Dash и Ethereum Classic. Miljardieris Mike Novogracs ir pārliecināts, ka jaunā indeksa palaišana ir svarīgs solis uz institucionālo investoru jauno aktīvu atdzīšanu.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!