Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Vācijā parādās pirmais hibrīdinvestīciju fonds – BITREAL Capital GmbH, kurš investēs kriptovalūtās un nekustamajā īpasumā

Vacijas finansu uzraudzības iestāde BaFin reģistrējusi pirmo hibrīdinvestīciju fondu – BITREAL Capital GmbH, kurš investēs kriptovalūtās un nekustamajā īpasumā. Fonda stratēģija BREBCO 1 paredz investīcijas blokķēdes tehnoloģijās, kā arī nekustamajā īpašumā 10 Vācijas attīstītākajos reģionos. Plānotā peļņa pēc 7 gadiem aplēsta 15% apmērā/gadā. Projekta mērķis ir investīcijas ar $49 mlj. kapitālu. 

© 2018 THE BITCOIN FOUNDATION LATVIA

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!