Mon. Jan 17th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Riska kapitāla kompānija no Silikona ielejas Andreessen Horowitz radījusi uz blokķēdes industrie orientētu fondu $300 mlj. vērtībā

Riska kapitāla kompānija no Silikona ielejas Andreessen Horowitz radījusi uz blokķēdes industrie orientētu fondu $300 mlj. vērtībā. Fonds nosaukts par “a16z”.

“Mēs investējam kriptoaktīvos jau 5 gadus, – apstiprināja Andreessen Horowitz ģenerālais partneris Kriss Diksons. – Mēs strukturējām a16z tā, lai mums būtu iespēja turēt investīcijas vairāk par 10 gadiem”. Viņš piebilda, ka investēs kriptoaktīvos, neskatoties uz tirgus konjuktūru, fonds fokusēsies uz projektiem, kuriem piemīt praktiska ilglaicīga vērtība.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!