Sat. Apr 6th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Microsoft ( ASV ) dibinātājs Bils Geits izsakās negatīvi par Bitcoin

    Korporācijas Microsoft ( ASV ) dibinātājs Bils Geits kritiski izteicies par Bitcoin, nosaucot to par “lielo muļķību”, un ja varētu tad šortētu vai spēlētu ar īso pozīciju palīdzību biržā pret Bitcoin. Miljardieris paziņoja, ka kriptovalūta Bitcoin, kā aktīvu klase neko neražo, tādēļ ir apšaubāmi ticēt tās cenas nebeidzamam kāpumam. Lielā mērā Bitcoin ir “lielā muļķa” teorijas spilgts piemērs, atzīmēja Bils Geits. Viņš pēc iespējas censtos aizliegt Bitcoin lietošanu, ja būtu kāds veids kā realizēt šo iniciatīvu.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!