Sat. Jul 20th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Intercontinental Exchange (ICE) plāno uzsākt tirdzniecību ar Bitcoin

    Ņujorkas fondu biržas mātes kompānija Intercontinental Exchange (ICE) šobrīd izstrādā platformu darbam ar Bitcoin. Pēc esošās informācija, jaunais ICE finansū instruments atļaus investoriem kriptovalūtas Bitcoin iegādei izmantot fiata jeb parastās valūtas. Bez tam ICE piedāvās bankām svop-kontraktus, kas garantēs Bitcoin saņemšanu nākamajā dienā, kā garants uzstāsies pati birža: “Šis solis palīdzēs investoriem tradicionālajos tirgos saņemt piekļuvi pašam digitālajam aktīvam, nevis tā fiata ekvivalentam ( kā tas šobrīd realizēts Revolut kartē ).

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!