Wed. Feb 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Pēc kompānijas BKCM LLC dibinātāja un izpilddirektora Braiena Kellija domām Bitcoin – tas ir “nopietns tirgus”

   Pēc kompānijas BKCM LLC dibinātāja un izpilddirektora B.Kellija domām, laiks kad Bitcoin atradās finansu tirgus astē ir pagājis. Šodien kriptovalūtu Nr.1 pasaulē Bitcoin nav iespējams ignorēt. B.kellijs arī atbalstīja Tima Draipera prognozi, ka tuvākajā laikā Bitcoin cena pacelsies līdz $250 000. Savā uzstāšanās laikā Hūvera institūtā B.Kellijs atzīmēja, ka Bitcoin – tas ir “nopietns tirgus” šodien. Kriptovalūtu tirgum ar kopējo kapitalizāciju $450 mljrd. šodien aizvien vairāk pievēršas institucionālie jeb lielie investori. Kā piemēru viņš minēja neseno Goldman Sachs investīciju raundu dažādos projektos, kas saistīti ar Bitcoin bez starpniekiem.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!