Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitcoin maks Blockchain.com pieņem darbā ASV bankas Goldman Sachs bijušo izpilddirektoru Breinu Mediganu

Pazīstamais Bitcoin maks Blockchain.com pieņēmis darbā ASV bankas Goldman Sachs bijušo izpilddirektoru Breinu Mediganu, kurš atbildēs par institucionālo pārdošanu un stratēģiju. Breins Medigans strādāja ASV bankā Goldman Sachs no 2003 līdz 2017 gadam un pārvaldīja aktīvus $1.49 triljonu vērtībā. Blockchain.com ir 24 miljonu aktīvu lietotāju un nākotnē kompānija apsolījusi Bitcoin makam pievienot iespējas operēt ar kriptovalūtām Ethereum un Bitcoin Cash.

 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!