Tue. Feb 20th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Braiens Kellijs: Bitcoin – tas ir internets 1980-gados

Braiens Kellijs, investīciju kompānijas BKCM LLC, kura specializējas ieguldījumos kriptovalūtās, dibinātājs un direktors un BKCM Digital Asset Fund investīciju portfeļa pārvaldītājs,  salīdzinājis blokķēdes tehnoloģiju ar internetu: “Vai tad Jūs neinvestētu Apple un Microsoft, kad to akciju vērtība bija $5? Mums šobrīd ir tehnoloģija agrīnajā stadijā, tāpēc Jums jāsaprot, ka tas ir līdzīgi internetam 1980.gadā. Agrāk es domāju, ka tas līdzinās internetam no 1995.gada, bet pēc pāris mēnešu komunikācijas ar nozares cilvēkiem, es domāju, ka pareizāk tekošo stāvokli salīdzināt ar 1980.gadu.”

 

 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!