Wed. Apr 10th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

NASA izstrādā zemes mākslīgo pavadoņu drošības sistēmu uz Ethereum bāzes

    Pirms diviem mēnešiem NASA paziņoja darba sākšanu pie unikāla blokķēdes servisa, kas palīdzēs mākslīgajiem zemes pavadoņiem izvairīties no sadursmēm ar kosmiskajiem atkritumiem. Šobrīd projektam iztērēts $300 tk. un NASA plāno ieguldījumu dubultot, ja sistēma izrādīsies darboties spējīga. Projekts ar nosaukumu “Resilient Networking/ Computing Paradigm” tiek izstrādāts Akronas Universitātē profesora D.Kočisa vadībā. Speciāls programmu nodrošinājums, kurš balstās datoralgoritmos, ātri un bez cilvēka palīdzības atradīs bīstamos objektus kosmosa telpā un momentāni novirzīs zemes mākslīgā pavadoņa kursu. NASA plāno blokķēdi izmantot jauna attālināta tīkla modifikācijas izstrādei, kurš strādās bez cilvēka palīdzības.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!