Thu. Aug 4th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Džordža Sorosa kompānija Soros Fund Management investēs kriptovalūtās

Miljardiera Džordža Sorosa kompānija Soros Fund Managment investēs kriptovalūtās un nodarbosies ar kriptovalūtu treidingu. Soros Fund Management makroinvestīciju vadītājs Adams Fišers jau saņēmis atļauju no fonda vadības sākt tirdzniecību ar kriptovalūtām, tomēr pagaidām nav ķēries pie aktīvas darbības. Fonda rīcībā ir aktīvi $26 miljardu vērtībā. 2011. gadā Soros Fund Management izpirka daļas no pārējiem investoriem un kļuva par 87-gadīgā biznesmeņa ģimenes kompāniju.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!