Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Austrālijas finansu regulatori apstiprinājuši jaunus kriptovalūtu biržu noteikumus

    No 2018.gada 3.aprīļa Austrālijas kriptovalūtas biržām jāseko jaunajiem noteikumiem un jāreģistrējas, līdz 2018.gada 14.maijam jāiesniedz pieprasījums uz licences saņemsānu. Kriptovalūtu biržām būs jāverificē un jāidentificē savi klienti un jāglabā visi dati 7 gadus. Tāpat tām būs jāziņo par visām transakcijām, kuras pārsniedz $ 10000. Biržām doti 3 mēneši, lai pārkārtotu savu iekšējo politiku un ieviestu atbilstošus pasākumus. No 2018.gada jūlija tiks atelta arī dubultā nodokļu aplikšana par precēm,kuras iedzīvotāji pērk, maksājot ar kriptovalūtām.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!