Wed. Oct 20th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Rokfelleru ģimenei piederošs riska kapitāla fonds Venrock ( ASV ) investēs kriptovalūtās

    Jau vairāk kā pusgadsimtu, kopš savas nodibināšanas, kompānija Venrock investē līdzekļus tehnoloģiju un zinātnes kompānijās. Tā ir investēja Intel, Apple, AppNexus, StrataCom un daudzās citās tehnoloģiju kompānijās. Deivids Pakmans no Venrock kompānijas: “Tirgū ir daudz kriptotreideru. Eksistē daudz kriptovalūtu hedž-fondu. Mēs skatāmies uz to mazliet citādi. Mums šīs investīcijas vairāk līdzinās riska fondu investīcijām. Mēs vēlamies sākt sadarboties ar start-up Coinfund komandu, kura tiešām investē un palīdz radīt daudz dažādu kriptoekonomisku projektu un kriptovalūtu projektu”.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!