Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV investors Tims Dreipers uzskata, ka tuvāko piecu gadu laikā papīra nauda izzudīs

   Tims Dreipers, viens no agrīnajiem Skype un Tesla investoriem, paziņojis, ka pēc pieciem gadiem papīra nauda izzudīs. Dreipers uzskata, ka mūsdienu tehnoloģiju izmaiņas pēc mērogiem pārspēj tehnoloģiskos atklājumus, kas tika izdarīti dzelzs un bronzas laikmetā. Šodien blokķēdes tehnoloģijas ir spējīgas izmainīt praktiski visas ekonomikas sfēras. Runājot par nākotni, Tims Dreipers uzskata, ka papīra nauda noies no skatuves, pasaules valūtas izbeigs savu piesaisti nacionālām valstīm un par dominējošo kriptovalūtu pasaulē kļūs Bitcoin. Visi pārējie maksājumu instrumenti orientēsies uz to kā standartu. Iepriekš Tims Dreipers precīzi paredzēja, kad bitkoins pirmo reizi sasniegs $10 000.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!