Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Lietuvas United Colors of Benetton veikali Viļņā sāk pieņemt Bitcoin

Lietuvas United Colors of Benetton Viļņas birojs paziņojis, ka sāk pieņemt Bitcoin kā vienu no apmaksas veidiem. Transakciju pakalpojumus nodrošina kompānija CopPay. Lietuvas United Colors of Benetton frančīzes līdzīpašnieks Arturas Zuokas: “Mēs esam priecīgi paziņot, ka United Colors of Benetton veikali Viļņā kļūst par pirmajiem, kuri atbalsta kriptovalūtas. Mēs atbalstam  maksājumu brīvību un dažādošanas ideju”. Viņš arī apstiprināja, ka ir pārliecināts, ka nākotnē norēķināties ar kriptovalūtām varēs visur.  

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!