Mon. May 23rd, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV Federālā rezervju sistēma ( FRS ) neuzskata, ka kriptovalūtas apdraud ASV ekonomiku

ASV Federālās rezervju sistēmas ( FRS ) padomes locekle Laila Breinarde izteicies neitrāli par kriptovalūtām un likusi noprast, ka šis jaunais sktīvu veids nerada draudus ASV ekonomikas stabilitātei: ” Viens no aspektiem, kas uztrauc ASV Federālo rezervju sistēmu, ir ekstrēmā kriptovalūtu volatilitāte. Piemēram, 2017.gadā bitkoina cena pacēlās par 1000%, bet pēc tam tas šī gada pirmos mēnešos strauji zaudēja vērtību. Šī tirdzniecība paceļ svarīgus jautājumus par investoru un patērētāju aizsardzību, un daži no tiem acīmredzami saistīti ar naudas atmazgāšanas riskiem”. 

Laila Breinarde atzīmēja, ka kriptovalūtas netiek bieži izmantotas ikdienas maksājumos un tādējādi nevar apdraudēt finanšu stabilitāti. Nav arī ziņ, ka investori aizņemtos lielas naudas summas to iegādei. Tai pat laikā ASV federālā rezervju sistēma turpinās rūpīgi sekot kriptovalūtu industrijai.

 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!