Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV Vērtspapīru un biržu komisija ( SEC ) izskata iespēju apstiprināt divu uz Bitcoin bāzētu ETF tirdzniecību Ņujorkas biržā ( NYSE )

ASV Vērtspapīru un biržu komisija ( SEC ) no 2018.gada 23.marta izskata noteikumus, lai atļautu divu uz Bitcoin bāzētu fjūčeru tirdzniecību Ņujorkas biržā ( NYSE Arca) – ETF ProShares Bitcoin ETF un ProShares Short. Ja noteikumi tiks apstiprināti, šī būs trešā birža ASV, kas piedāvās Bitcoin fjūčeru tirdzniecību ASV. Neilgu laiku iepriekš tirdzniecību ar fjūčeriem uzsāka divas Čikāgas biržas – CBOE un CME. 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!