Sun. Feb 25th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ziemeļamerikas vadošā interneta tirdzniecības kompānija Newegg piedāvās iespēju Kanādā norēķināties ar Bitcoin

    Ziemeļamerikas vadošā interneta tirdzniecības kompānija Newegg piedāvās iespēju Kanādā norēķināties ar Bitcoin. 2014.gada augustā kompānija, kura tirgo datortehniku un sadzīves elektroniku sāka pieņemt Bitcoin maksājumus no ASV klientiem. Newegg izpilddirektors Denijs Lī: “2014.gadā Newegg bija viena no pirmajām lielajām kompānijām, kura piedāvāja klientiem norēķināties ar Bitcoin. No tā laika daudz kas ir mainījies, Bitcoin vērtība ir strauji augusi, bet klientiem, kuriem pieder šī kriptovalūta, ir ievērojami pirktspējīgāki par citiem klientiem. Mēs uzskatām, ka pienācis laiks tādu iespēju piedāvāt Kanādas iedzīvotājiem”.

    Lielākā daļa no kompānijas 36 miljoniem klientu dzīvo Ziemeļamerikā un preču apmaksas pakalpojumus kompānija piedāvā sadarbībā ar kompāniju BitPay.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!