Mon. May 23rd, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Japāņu luksus auto dīleris L’Operaio pieņems samaksu Bitcoin ar speciāli izstrādātu Bitcoin maku

   Neskatoties uz Bitcoin cenas volatilitāti, no uzņēmēju puses paaugstinās interese par ātriem un drošiem maksājumiem izmantojot Bitcoin. Japāņu luksus auto dīleris L’Operaio pieņems samaksu Bitcoin. Pircēji varēs tērēt par auto līdz 100 mlj. jenu vai $ 940 000. Vienīgais priekšnoteikums – pircējam vajag izmantot Bitcoin maku, kuru piedāvā kompānija. Kompānija šobrīd testēs iespēju pieņemt bitkoinus Tokijā, lai pēc tam ieviestu šo pakalpojumu savos autosalonos visā Japānā. 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!