Fri. Aug 5th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Izraēlas valdība neuzskata Bitcoin par vērtspapīriem

Izraēlas valdība izlaidusi rekomendācijas, lai radītu balansu starp inovatīvajām tehnoloģijām un investoru drošību. Izraēlas Vērtspapīru pārvalde ( ISA ) uzskata, ka digitālās valūtas, kuras tiek izmantotas visur kā maksāšanas līdzeklis vai maiņas līdzeklis, neatbilst vērtspapīra statusam. ISA atzīmēja, ka jebkuras kriptovalūtas statuss tiks apspriests atkarībā no kriptovalūtas pielietošanas veida: “Pēc noteikumiem, aktīvi, kas dod turētājiem tādus pašas tiesības, kā tradicionālie vērtspapīri, tiks uzskatīti par vērtspapīriem. Un otrādi, tās kriptovalūtas, kas dod tiesības izmantot produktus vai pakalpojumus,  un nav nopirktas ar mērķi investēt, netiks uzskatītas par vērtspapīriem”.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!