Tue. Sep 26th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

TMX Group paziņo par kriptovalūtu brokeru platformas radīšanu Toronto Fondu biržā

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

TMX Group paziņo par kriptovalūtu brokeru platformas radīšanu Toronto Fondu biržā Kanādā. Kriptovalūtu platforma piedāvās klientiem pirkt un pārdot divas populārākās kriptovalūtas – Bitcoin un Ethereum. Brokeru platformas izstrādi veiks TMX — Shorcan Digital Currency Network (DCN) un fintech startaps Paycase Financial. Bankas pakalpojumus piedāvās ceturtā lielākā Kanādas banka – Bank of Montreal. 

TMX Group inovāciju direktors Džons Lī:

” Tā kā jaunās tehnoloģijas pārkārto globālo finansu nozari, mēs turpinām pētīt sava biznesa attīstības iespējas, piedāvājot klientiem iespējas gan tradicionālajos, gan arī netradicionālajos tirgos “.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!