Sat. Oct 23rd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV investīciju kompānija Blockchain Capital piesaistījusi $150 miljonus

ASV investīciju kompānija Blockchain Capital piesaistījusi ceturtajā finansēšanas raundā $150 miljonus, palielinot savu aktīvu lielumu līdz $250 miljoniem. Blockchain Capital investē tādās kompānijās kā kriptovalūtu birža Coinbase, Ripple, Circle un kriptovalūtu birža Kraken. Līdzdibinātājs un partneris Spensers Bogarts: “Jūs ieraudzīsiet, ka mēs turpinām investēt globāli vadošajās kriptovalūtas kompānijās, arī ārpus finansu sektora. Mēs investējām medicīnas kompānijās, kuras izmanto blokķēdes tehnoloģiju, loģistikas kompānijās un citos blokķēdes uzņēmumos. Šobrīd mēs lielu uzmanību veltām finansu pakalpojumiem un tiešām redzam progressu”.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!