Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Morgan Stanley meklē kriptovalūtu speciālistus

Viens no pasaulē lielākajiem banku konglomerātiem Morgan Stanley meklē darbiniekus ar zināšanām kriptovalūtu tirgū. Tiek meklēti speciālisti-analītiķi, kuriem jāpalīdz klientiem izvēlēties perspektīvākos investīciju virzienus. Tāpat kriptospeciālisti nepieciešami maksājumu tehnoloģiju izstrādei un komunikācijai ar partnerkompānijām. Populārais attālināta darba meklēšanas portāls Upwork norāda, ka blokķēdes tehnoloģiju zināšanas ierindojas 2.vietā, bet kriptovalūtu pārzināšana 3.vietā no visām darba devēju pieprasītajām zināšanām.

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!