Fri. May 27th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Daimler AG radījis savu kriptovalūtu MobiCoin

Vācu autobūves gigants Daimler AG Mobile World Congress 2018 prezentējis savi kriptovalūtu MobiCoin. Projekts paredzēts vadītāju atalgošanai par drošu braukšanas ieradumu izmantošanu. Šobrīd tas atrodas testa stadijā, kura laikā tajā piedalās 500 autovadītāju. Dati par vadītāju braukšanu tiks sūtīti uz Daimler AG un pēc tam konvertēti MobiCoin. MobiCoin īpašnieki varēs par kriptovalūtu iegādāties VIP-biļetes uz DTM Races, MercedesCup Final un Fashion Week.

 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!