Thu. Nov 30th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Miljardieris un Paypal dibinātājs Pīters Tiels: Bitkoins ir apdrošināšana gadījumam, ja pasaule sabruks

Miljardieris un Paypal dibinātājs Pīters Tiels ir viens no Founders Fund dibinātājiem, kurš no 2018.gada janvāra iegādājies Bitcoin par $15-20 mlj..

Pīters Tiels uzskata, ka Bitcoin vairāk atbilst vērtību glabāšanas loma nekā maksājuma līdzekļa loma: ” Bitcoin ir kā zelta stieņi glabātuvē, kuri nekur nepārvietosies. Tā ir savdabīga apdrošināšana gadījumam, ja pasaule sabruks. Tīkla ekvivalents zeltam būs viens un jūs liksiet uz lielāko no tiem. Ir iespēja 50-80%, ka kriptovalūta nākotnē nemaksās neko un 20-50% iespējamība, ka bitkoina vērtība augs”.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!