Tue. Sep 26th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Weiss Ratings paaugstina Bitcoin reitingu no C+ uz B-

Neatkarīgā reitingu aģentūra Weiss Ratings paaugstinājusi Bitcoin reitingu no C+ uz B-. Paaugstināšana veikta līdz ar aktīvu Lightning Network tīkla attīstību. Vienlaicīgi aģentūra izcēlusi 12 vājākās pozīcijas, klasificējot kriptovalūtas atkarībā no investoru riska, aktīva popularitātes un tehniskajiem parametriem. Vājās kriptovalūtas novērtētas ar indeksiem no D līdz E. D norāda uz kriptovalūtas “vājumu”, bet E uz “ļoti vāju”. Aģentūras analītiķi neiesaka investoriem ieguldīt vairāk par 5% no saviem aktīviem. Bitkoinam konkurenci pēc ienesīguma var sastādīt tādas kriptovalūtas kā NEO un EOS. Weiss Research vadītājs Martins Weiss iesaka neglabāt kriptovalūtas biržās un laicīgi parūpēties par pieejas informācijas kriptoservisiem dublēšanu.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!